• Asumisen laatua

Asunnot

Kangasala

ennakkomarkkinoinnissa

As Oy Kangasalan Villa VALO

Varikontie 12, 36240 Kangasala

Ennakkomarkkinoinnissa Kangasalan Villa VALO, vain 1 km Tampereen rajalta Vatialassa lähellä palveluita ja luontoa - nopeat yhteydet Tampereelle. E...
Esittely sunnuntaina 24.3.2019 klo. 12.00 - 12.30
3h - 5h | 77 m2 - 117.5 m2

Katso

Lempäälä

rakenteilla

As Oy Lempäälän Piipon Balladi

Aavankatu 6, 37500 Lempäälä

LEMPÄÄLÄN KESKUSTASSA rakenteilla uusia omistusasuntoja Balladissa. Tasokkaat Lempäälän Piipon Balladin kerrostalokodit rakentuvat aivan Lempäälän...
Esittely sunnuntaina 24.3.2019 klo. 14.45 - 15.15
1h - 3h | 29 m2 - 67 m2

Katso

Vuokra-asunto

As Oy Lempäälän Tikankolo

Piiponraitti 6, 37500 Lempäälä

Ihana uusi vuokrakoti tasokkaassa kerrostalossa. Muuttamaan pääset 1.9.2018 kohteen valmistuttua. Sijainti ihanteellinen aivan Lempäälän keskustass...

Katso

Pirkkala

rakenteilla

As Oy Pirkkalan Pereen Begonia

Lautatarhantie 6, 33950 Pirkkala

UUDISKOHDE RAKENTEILLA oleva As Oy Pirkkalan Pereen Begonia sijaitsee Lautatarhantie 6:ssa, kolme huonetta, neljä huonetta ja viisi huonetta käsitt...
Esittely sunnuntaina 24.3.2019 klo. 16.45 - 17.15
78 m2 - 101 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Pirkkalan Pereen Fuchsia

Lautatarhantie 3, 33950 Pirkkala

Pirkkalassa Pereen alueella muuttovalmis yksitasoinen neljä huonetta tai kaksitasoinen kolme huonetta rivitalossa. As Oy Pirkkalan Pereen Fuchsia s...
Esittely sunnuntaina 24.3.2019 klo. 16.15 - 16.45
3h - 4h | 78 m2 - 92 m2

Katso

Tampere

muuttovalmis

As Oy Tampereen Aamurusko

Ruopionkatu 10, 33800 TAMPERE

As.Oy Tampereen Aamurusko Muotialassa OMALLA TONTILLA. Myynnissä autopaikka. Lisätietoja puh. 050 595 1123 / Wiola Kiiveri, LKV, LVV,KED Arkta Rake...
12.5 m2

Katso

rakenteilla

As Oy Tampereen Muotialan Aralia

Ruopionkatu 8, 33800 TAMPERE

TULE ESITTELYYN JA NÄE MALLISISUSTETTU ASUNTO ja tutustu työmaalla muihin A-talon rakenteilla oleviin vapaisiin asuntoihin! TAMPEREELLA MUOTIALASSA...
Esittely sunnuntaina 24.3.2019 klo. 13.45 - 14.15
1h - 3h | 35 m2 - 56.5 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Tampereen Niemenrannan Favorit

Federleynkatu 38, 33400 TAMPERE

Uudiskohde Niemenrannassa Tampereella. Muuttovalmis uusi kaksio As Oy Tampereen Niemenrannan Favorit sijaitsee kauniilla asuinalueella OMALLA TONTI...
2h | 45.5 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Tampereen Niemenrannan Pirja

Federleynkatu 40, 33400 TAMPERE

Muuttovalmis uusi kaksio Niemenrannassa, OMA TONTTI, kauniilla asuinalueella Näsijärven rantamaisemissa Idyllinen pienkerrostalo rauhallisella pien...
2h | 45.5 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Tampereen Sammon Merbau ja Kempas

Harankatu 9A ja 9B, 33530 TAMPERE

Tampereella Hakametsässä muuttovalmis uusi ihana saunallinen kaksio vaatehuoneella Harankatu 9A19 sekä kolmio Harankatu 9B. Suosittu sijainti, vier...
2h - 3h | 49 m2 - 63.5 m2

Katso

rakenteilla

As Oy Tampereen Sammon Puksipuu

Harankatu 17, 33530 Tampere

Tampereen keskustan läheisyydessä kolmioita ja neljän huoneentasokkaita rivitaloasuntoja. Kalevan läheisyydessä Hakametsässä. Ratikalle 800 metriä....
Esittely sunnuntaina 24.3.2019 klo. 13.00 - 13.30
3h - 4h | 77.5 m2 - 90 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Tampereen Sammon Valkosaarni

Harankatu 5, 33530 TAMPERE

2.5 m2 - 13 m2

Katso

Valkeakoski

muuttovalmis

As Oy Valkeakosken Apianranta

Apiankatu 15, 37600 VALKEAKOSKI

Valkeakosken keskustassa tilava uusi kolmio Apianniemessä. Vaatehuone, iso olohuone ja tilava parveke. Asu puistomaisessa järvimaisemassa, jossa ul...
3h | 73.5 m2 - 75.5 m2

Katso

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Mar 19 2019 00:12:28
Script start
Timing: Mar 19 2019 00:12:28
Module start 'content'
Timing: Mar 19 2019 00:12:28
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 19 2019 00:12:28
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 19 2019 00:12:28
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Mar 19 2019 00:12:28
Script end

Main resources:

Total runtime0.0304 sec
Peak memory usage5,888.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0090 1,364.4219683.7969
Module start 'content' 0.00900.0066 2,048.21881,016.2031
Module end 'content' 0.01570.0146 3,064.42191,203.7813
Script end 0.0303  4,268.2031 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.007223.8701250.0003
Mysql Total
Database connection0.00258.377810.0025
Mysqli_queries0.00165.107050.0003
Looping result0.00010.263850.0000
TS translator
TS init0.00072.410220.0004
TS cache load0.00041.435920.0002
TS context load0.00020.665020.0001
Template Total0.020065.920.0100
Template load0.004414.574520.0022
Template processing0.015651.231420.0078
Override
Cache load0.003912.921120.0020
states
state_identifier_array0.00062.051510.0006
General
dbfile0.00031.0088110.0000
String conversion0.00000.053420.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs