• Asumisen laatua

Asunnot

Haullasi löytyi yhteensä 13 tulosta.

Tampere

muuttovalmis

As Oy Tampereen Aamurusko

Ruopionkatu 10, 33800 TAMPERE

As.Oy Tampereen Aamurusko Muotialassa OMALLA TONTILLA. Myynnissä autopaikka. Lisätietoja puh. 050 595 1123 / Wiola Kiiveri, LKV, LVV,KED Arkta Rake...
12.5 m2

Katso

Lempäälä

Vuokra-asunto

As Oy Lempäälän Tikankolo

Piiponraitti 6, 37500 Lempäälä

Ihana uusi vuokrakoti tasokkaassa kerrostalossa. Muuttamaan pääset 1.9.2018 kohteen valmistuttua. Sijainti ihanteellinen aivan Lempäälän keskustass...

Katso

Kangasala

ennakkomarkkinoinnissa

As Oy Kangasalan Villa VALO

Varikontie 12, 36240 Kangasala

Ennakkomarkkinoinnissa Kangasalan Villa VALO, vain 1 km Tampereen rajalta Vatialassa lähellä palveluita ja luontoa - nopeat yhteydet Tampereelle. E...
3h - 5h | 77 m2 - 117.5 m2

Katso

Valkeakoski

muuttovalmis

As Oy Valkeakosken Apianranta

Apiankatu 15, 37600 VALKEAKOSKI

Valkeakosken keskustassa tilava uusi kolmio Apianniemessä. Vaatehuone, iso olohuone ja tilava parveke. Asu puistomaisessa järvimaisemassa, jossa ul...
3h | 73.5 m2 - 75.5 m2

Katso

Pirkkala

muuttovalmis

As Oy Pirkkalan Pereen Fuchsia

Lautatarhantie 3, 33950 Pirkkala

Pirkkalassa Pereen alueella muuttovalmis yksitasoinen neljä huonetta tai kaksitasoinen kolme huonetta rivitalossa. As Oy Pirkkalan Pereen Fuchsia s...
3h - 4h | 78 m2 - 92 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Tampereen Sammon Merbau ja Kempas

Harankatu 9A ja 9B, 33530 TAMPERE

Tampereella Hakametsässä muuttovalmis uusi ihana saunallinen kaksio vaatehuoneella Harankatu 9A19 sekä kolmio Harankatu 9B. Suosittu sijainti, vier...
2h - 3h | 49 m2 - 63.5 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Tampereen Niemenrannan Pirja

Federleynkatu 40, 33400 TAMPERE

Myynnissä muuttovalmis uusi kaksio Niemenrannassa Pirjassa, OMA TONTTI, kauniilla asuinalueella Näsijärven rantamaisemissa Idyllinen pienkerrostalo...
2h | 45.5 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Tampereen Niemenrannan Favorit

Federleynkatu 38, 33400 TAMPERE

Muuttovalmis uusi kaksio myynnissä Niemenrannassa OMALLA TONTILLA. Favorit sijaitsee kauniilla asuinalueella Näsijärven rantamaisemissa! Tasokkaast...
2h | 45.5 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Tampereen Sammon Valkosaarni

Harankatu 5, 33530 TAMPERE

Kaksio 5 krs Tampereella Harankadulla - upeat näkymät puistoon. Valoisa ja erittäin avara kulmahuoneisto, jossa vaatehuone ja oma sauna. Iso olohuo...
3 m2 - 13 m2

Katso

rakenteilla

As Oy Tampereen Muotialan Aralia

Ruopionkatu 8, 33800 TAMPERE

TULE ESITTELYYN JA NÄE MALLISISUSTETTU ASUNTO ja tutustu työmaalla muihin A ja B-talon rakenteilla oleviin vapaisiin asuntoihin! Puolittain omalla...
1h - 3h | 35 m2 - 56.5 m2

Katso

rakenteilla

As Oy Pirkkalan Pereen Begonia

Lautatarhantie 6, 33950 Pirkkala

ESITTELYT NYT SISÄLLÄ KAIKISSA TALOISSA! Rakenteilla oleva uudiskohde As Oy Pirkkalan Pereen Begonia sijaitsee Lautatarhantie 6:ssa, kolme huonetta...
78 m2 - 101 m2

Katso

rakenteilla

As Oy Tampereen Sammon Puksipuu

Harankatu 17, 33530 Tampere

Tampereen keskustan läheisyydessä kolmioita ja neljän huoneentasokkaita rivitaloasuntoja. Kalevan läheisyydessä Hakametsässä. Ratikalle 800 metriä....
3h - 4h | 77.5 m2 - 90 m2

Katso

rakenteilla

As Oy Lempäälän Piipon Balladi

Aavankatu 6, 37500 Lempäälä

ESITTELYT NYT SISÄLLÄ 1.-2. krs ! Tasokkaat Lempäälän Piipon Balladin kerrostalokodit rakentuvat aivan Lempäälän ydinkeskustaan Piipon alueelle - u...
1h - 3h | 29 m2 - 67 m2

Katso

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 14:56:01
Script start
Timing: Apr 22 2019 14:56:01
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 14:56:01
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:56:01
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:56:01
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 14:56:01
Script end

Main resources:

Total runtime0.0322 sec
Peak memory usage4,352.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0058 1,329.7422654.0703
Module start 'content' 0.00580.0158 1,983.8125998.7422
Module end 'content' 0.02160.0105 2,982.5547883.7891
Script end 0.0321  3,866.3438 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00299.1385250.0001
Mysql Total
Database connection0.00051.518110.0005
Mysqli_queries0.003912.241450.0008
Looping result0.00010.262050.0000
TS translator
TS init0.00113.359020.0005
TS cache load0.00082.467820.0004
TS context load0.00061.943020.0003
Template Total0.011134.420.0055
Template load0.00164.880120.0008
Template processing0.009529.403620.0047
Override
Cache load0.00113.316120.0005
states
state_identifier_array0.00299.034910.0029
General
dbfile0.00041.1910110.0000
String conversion0.00000.042920.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs