• Asumisen laatua

Asunnot

Haullasi löytyi yhteensä 5 tulosta.

Tampere

muuttovalmis

As Oy Tampereen Sammon Merbau ja Kempas

Harankatu 9A ja 9B, 33530 TAMPERE

Tampereella Hakametsässä muuttovalmis uusi ihana saunallinen kaksio vaatehuoneella Harankatu 9A19 sekä kolmio Harankatu 9B. Suosittu sijainti, vier...
2h - 3h | 49 m2 - 63.5 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Tampereen Niemenrannan Pirja

Federleynkatu 40, 33400 TAMPERE

Muuttovalmis uusi kaksio Niemenrannassa, OMA TONTTI, kauniilla asuinalueella Näsijärven rantamaisemissa Idyllinen pienkerrostalo rauhallisella pien...
2h | 45.5 m2

Katso

muuttovalmis

As Oy Tampereen Niemenrannan Favorit

Federleynkatu 38, 33400 TAMPERE

Uudiskohde Niemenrannassa Tampereella. Muuttovalmis uusi kaksio As Oy Tampereen Niemenrannan Favorit sijaitsee kauniilla asuinalueella OMALLA TONTI...
2h | 45.5 m2

Katso

rakenteilla

As Oy Tampereen Muotialan Aralia

Ruopionkatu 8, 33800 TAMPERE

TULE ESITTELYYN JA NÄE MALLISISUSTETTU ASUNTO ja tutustu työmaalla muihin A-talon rakenteilla oleviin vapaisiin asuntoihin! TAMPEREELLA MUOTIALASSA...
Esittely sunnuntaina 24.3.2019 klo. 13.45 - 14.15
1h - 3h | 35 m2 - 56.5 m2

Katso

Lempäälä

rakenteilla

As Oy Lempäälän Piipon Balladi

Aavankatu 6, 37500 Lempäälä

LEMPÄÄLÄN KESKUSTASSA rakenteilla uusia omistusasuntoja Balladissa. Tasokkaat Lempäälän Piipon Balladin kerrostalokodit rakentuvat aivan Lempäälän...
Esittely sunnuntaina 24.3.2019 klo. 14.45 - 15.15
1h - 3h | 29 m2 - 67 m2

Katso

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Mar 18 2019 23:30:28
Script start
Timing: Mar 18 2019 23:30:28
Module start 'content'
Timing: Mar 18 2019 23:30:28
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:30:28
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:30:28
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Mar 18 2019 23:30:28
Script end

Main resources:

Total runtime0.0998 sec
Peak memory usage5,888.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0064 1,365.6875683.7188
Module start 'content' 0.00640.0536 2,049.4063998.5469
Module end 'content' 0.06000.0397 3,047.95311,185.6406
Script end 0.0997  4,233.5938 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00767.5641250.0003
Mysql Total
Database connection0.00050.452610.0005
Mysqli_queries0.00171.741050.0003
Looping result0.00010.079350.0000
TS translator
TS init0.00111.099920.0005
TS cache load0.00080.789420.0004
TS context load0.00060.591420.0003
Template Total0.044244.220.0221
Template load0.00444.412020.0022
Template processing0.039739.792820.0199
Override
Cache load0.00383.796020.0019
states
state_identifier_array0.00070.722310.0007
General
dbfile0.019819.8404110.0018
String conversion0.00000.017220.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs