As Oy Lempäälän Tikankolo

Jaa kaverille
Vuokra-asunto, Kerrostalo

As Oy Lempäälän Tikankolo

Piiponraitti 6, 37500 Lempäälä

Ihana uusi vuokrakoti tasokkaassa kerrostalossa. Muuttamaan pääset 1.9.2018 kohteen valmistuttua. Sijainti ihanteellinen aivan Lempäälän keskustassa Piipon alueella.

Lämmitysjärjestelmä
kaukolämpö

Kohde kartalla

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 16:09:16
Script start
Timing: Apr 22 2019 16:09:16
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 16:09:16
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 16:09:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 16:09:16
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 16:09:16
Script end

Main resources:

Total runtime0.0748 sec
Peak memory usage5,632.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0080 1,329.0547653.8359
Module start 'content' 0.00800.0489 1,982.89062,184.9141
Module end 'content' 0.05700.0177 4,167.8047839.6250
Script end 0.0747  5,007.4297 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00344.5848250.0001
Mysql Total
Database connection0.00050.698110.0005
Mysqli_queries0.00273.606950.0005
Looping result0.00010.116050.0000
TS translator
TS init0.00091.204220.0005
TS cache load0.00060.758020.0003
TS context load0.00030.436020.0002
Template Total0.019025.520.0095
Template load0.00202.625520.0010
Template processing0.017022.784920.0085
Override
Cache load0.00121.652420.0006
states
state_identifier_array0.00081.045510.0008
General
dbfile0.025534.0270110.0023
String conversion0.00000.034720.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0004 secs