As Oy Tampereen Sammon Valkosaarni

Jaa kaverille
Muuttovalmis, Kerrostalo

As Oy Tampereen Sammon Valkosaarni

Harankatu 5, 33530 TAMPERE

Kaksio 5 krs Tampereella Harankadulla - upeat näkymät puistoon. Valoisa ja erittäin avara kulmahuoneisto, jossa vaatehuone ja oma sauna. Iso olohuone kivasti kalustettavissa. Erittäin hyväkuntoinen, vain hetki asuttuna.

Lämmitysjärjestelmä
kaukolämpö
Tontti
Vuokra
Rakennusaine
Kivitalo
Antennijärjestelmä
Kaapeli-tv
Yhteiset tilat
2 kpl kuivaushuoneita, 1 kpl ulkoilivälinevarasto
Autopaikka
osakkeina ostettavissa lämmityspistorasilla varustettuja autokatospaikkoja ja au
Asuntojen lukumäärä
54
Rakennusvuosi
2013

Vapaat asunnot

Asuntokohtaiset tiedot saat klikkaamalla sinua kiinnostavaa kohdetta

Kohde kartalla

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 14:57:02
Script start
Timing: Apr 22 2019 14:57:02
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 14:57:02
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:57:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:57:02
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 14:57:02
Script end

Main resources:

Total runtime0.0430 sec
Peak memory usage5,888.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0057 1,328.9141653.8594
Module start 'content' 0.00570.0280 1,982.77342,603.9922
Module end 'content' 0.03370.0092 4,586.7656858.8516
Script end 0.0429  5,445.6172 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00347.9321250.0001
Mysql Total
Database connection0.00030.683710.0003
Mysqli_queries0.00163.723250.0003
Looping result0.00010.233450.0000
TS translator
TS init0.00061.497620.0003
TS cache load0.00040.862720.0002
TS context load0.00020.462420.0001
Template Total0.010424.220.0052
Template load0.00163.721020.0008
Template processing0.008820.400920.0044
Override
Cache load0.00112.521120.0005
states
state_identifier_array0.00071.737110.0007
General
dbfile0.00030.7496110.0000
String conversion0.00000.030520.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs