As Oy Tampereen Aamurusko

Jaa kaverille
Muuttovalmis, Luhtitalo

As Oy Tampereen Aamurusko

Ruopionkatu 10, 33800 TAMPERE

As.Oy Tampereen Aamurusko Muotialassa OMALLA TONTILLA. Myynnissä autopaikka.

Lisätietoja puh. 050 595 1123 / Wiola Kiiveri, LKV, LVV,KED Arkta Rakennuttajat Oy

Lämmitysjärjestelmä
kaukolämpö
Tontti
Oma
Rakennusaine
Betonielementti
Antennijärjestelmä
Kaapeli-tv
Autopaikka
25 lämpötolpallista autopaikkaa ja taloyhtiöllä hallinnassa 1 paikka
Asuntojen lukumäärä
26
Rakennusvuosi
2017

Vapaat asunnot

Asuntokohtaiset tiedot saat klikkaamalla sinua kiinnostavaa kohdetta

HuoneistoHuon.
Tyyppi
Koko
Myyntihinta
Velaton hinta
Kerros
AP15 autopaikka 12,5 m2 3 500 € 3 500 € -

Kohde kartalla

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:36:01
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:36:01
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:36:01
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:36:01
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:36:01
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:36:01
Script end

Main resources:

Total runtime0.0232 sec
Peak memory usage6,144.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0061 1,328.9141653.8594
Module start 'content' 0.00620.0106 1,982.77342,991.3281
Module end 'content' 0.01680.0063 4,974.1016860.2031
Script end 0.0231  5,834.3047 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.003113.3446250.0001
Mysql Total
Database connection0.00041.940310.0004
Mysqli_queries0.00166.784450.0003
Looping result0.00010.341450.0000
TS translator
TS init0.00083.437420.0004
TS cache load0.00052.114120.0002
TS context load0.00020.862720.0001
Template Total0.007632.920.0038
Template load0.00166.702120.0008
Template processing0.006026.036220.0030
Override
Cache load0.00114.635320.0005
states
state_identifier_array0.00072.868810.0007
General
dbfile0.00031.1640110.0000
String conversion0.00000.176920.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs