As Oy Valkeakosken Apianranta

Uusi kolmio, Valkeakosken keskusta Apianranta

Jaa kaverille
Muuttovalmis, Kerrostalo

As Oy Valkeakosken Apianranta

Apiankatu 15, 37600 VALKEAKOSKI

Valkeakosken keskustassa tilava uusi kolmio Apianniemessä. Vaatehuone, iso olohuone ja tilava parveke. Asu puistomaisessa järvimaisemassa, jossa ulos astuessa nautit järviluonnon kauneudesta, venepoukamista ja rantakävelyreiteistä. Kauppa kävelyetäisyydellä.
Ihaile maisemaa isoista ikkunoista ja nauti Apianrannan kodin uusista raikkaista pinnoista, uusista kodinkoneista ja laadukkaista varusteista, mm. vakiona keittiössä kalusteuuni.

Apianranta on energiataloudellisesti ja äänieristykseltään kehittynyt talo ja siinä on huomioitu myös liikuntaesteiset asukkaat.

Talossa on vapaana muutama kolmio kooltaan 73,5m2 ja 75,5m2.

Autamme vanhan kodin myynnissä ja joustamme tarvittaessa maksuajoissa. Kaupat on mahdollista tehdä pienellä summalla. Annamme maksuaikaa esim.vanhan kodin myyntiä varten.

SOVI OMA ESITTELY tai pyydä lisätietoja Arkta /Wiola Kiiveri puh. 050 595 1123 .

Lämmitysjärjestelmä
Kaukolämpö
Tontti
Vuokra
Rakennusaine
Betoni
Antennijärjestelmä
Kaapeli-tv
Yhteiset tilat
Pyöräkatos.
Autopaikka
Lämmityspistorasialla varustettuja autokatos- ja autopaikkoja osakkeina.
Asuntojen lukumäärä
23
Rakennusvuosi
2018

Kohde kartalla

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:48:41
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:48:41
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:48:41
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:48:41
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:48:41
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:48:41
Script end

Main resources:

Total runtime0.0187 sec
Peak memory usage6,144.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0052 1,328.9141653.8594
Module start 'content' 0.00520.0081 1,982.77342,666.2656
Module end 'content' 0.01320.0054 4,649.0391874.8672
Script end 0.0186  5,523.9063 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.002915.3624250.0001
Mysql Total
Database connection0.00042.123410.0004
Mysqli_queries0.00136.825650.0003
Looping result0.00010.437750.0000
TS translator
TS init0.00063.227720.0003
TS cache load0.00031.866420.0002
TS context load0.00020.896920.0001
Template Total0.006635.220.0033
Template load0.00137.081320.0007
Template processing0.005227.950020.0026
Override
Cache load0.00094.994820.0005
states
state_identifier_array0.00052.753110.0005
General
dbfile0.00031.3486110.0000
String conversion0.00000.075120.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0002 secs