As Oy Tampereen Sammon Merbau ja Kempas

Uusi kaksio ja kolmio Tampereen keskustassa

Jaa kaverille
Muuttovalmis, Luhtitalo

As Oy Tampereen Sammon Merbau ja Kempas

Harankatu 9A ja 9B, 33530 TAMPERE

Tampereella Hakametsässä muuttovalmis uusi ihana saunallinen kaksio vaatehuoneella Harankatu 9A19 sekä kolmio Harankatu 9B. Suosittu sijainti, vieressä kauppa, kävellen Kalevan ostoskeskukseeen. Tuleva ratikkalinja 800 m. Taysiin 5 minuuttia. Erittäin tasokkaat asunnot. Iso parveke. Osta myyntihinnalla, jäljellä yhtiölainan lyhennysvuosia! Vain nämä enää vapaana.

SOVI OMA ESITTELY

Reine Piippo p. 050 384 9869
Wiola Kiiveri p. 050 595 1123

Lämmitysjärjestelmä
kaukolämpö
Tontti
Vuokra
Rakennusaine
Betoni
Antennijärjestelmä
Kaapeli-tv
Yhteiset tilat
Talovarasto Kempaksen kellarikerroksessa.
Autopaikka
Ostettavissa lämpöpistokkeellisia halli- ja katospaikkoja.
Asuntojen lukumäärä
46
Rakennusvuosi
2017

Vapaat asunnot

Asuntokohtaiset tiedot saat klikkaamalla sinua kiinnostavaa kohdetta

Kohde kartalla

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:07:05
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:07:05
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:07:05
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:07:05
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:07:05
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:07:05
Script end

Main resources:

Total runtime0.0797 sec
Peak memory usage5,888.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0075 1,328.9141653.8594
Module start 'content' 0.00750.0308 1,982.77342,748.5547
Module end 'content' 0.03840.0412 4,731.3281866.7969
Script end 0.0795  5,598.1250 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00334.1352250.0001
Mysql Total
Database connection0.00172.117610.0017
Mysqli_queries0.00405.054250.0008
Looping result0.00010.128150.0000
TS translator
TS init0.00091.097120.0004
TS cache load0.00050.679020.0003
TS context load0.00020.298720.0001
Template Total0.042653.420.0213
Template load0.00212.594620.0010
Template processing0.040550.808020.0202
Override
Cache load0.00131.658220.0007
states
state_identifier_array0.00081.015410.0008
General
dbfile0.028435.6836110.0026
String conversion0.00000.021520.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0004 secs