As Oy Tampereen Sammon Puksipuu

Loistavalle sijainnille tasokkaita koteja

Jaa kaverille
Rakenteilla, Rivitalo

As Oy Tampereen Sammon Puksipuu

Harankatu 17, 33530 Tampere

Tampereen keskustan läheisyydessä kolmioita ja neljän huoneentasokkaita rivitaloasuntoja. Kalevan läheisyydessä Hakametsässä. Ratikalle 800 metriä. TULE ESITTELYYN JA NÄE MALLISISUSTETTU ESITTELYASUNTO D19 ja tutustu kaikkiin vapaina oleviin rakenteilla oleviin asuntoihin! Arvioitu valmistuminen 5/2019.

RAKENTEILLA UUDISKOHDE As Oy Tampereen Sammon PUKSIPUU.
Vieressä kauppa ja lähellä Kalevan ostoskeskus ja tuleva ratikkalinja. Viehättävät rivitalot, joissa tasokkaasti varustellut asunnot.

Uusi koti kolme huonetta, neljä huonetta ja viisi huonetta sekä tarjolla uusi asuntopohja 3-4 h 90 m2. Tämä rivitaloyhtiö Hakametsässä tarjoaa korkealaatuista asumista loistavalla sijainnilla, aivan Tampereen keskustan tuntumassa Harankadulla. Näyttävät lähes lattiaan asti ulottuvat isot ikkunat, lattialämmitys, saarekekeittiöitä, lasikatteiset huoneiston levyiset terassit, pihat avautuvat länteen, tasokkaat materiaalit ja varustelu. Harvoin tarjolla tällaisia helmiä.

Asunnon hintaan kuuluu kaksi autopaikkaa: autokatospaikka sekä toinen autopaikka lämmityspistokkeella. Ainoastaan alle 88,5 m2 asunnoille kuuluu hintaan vain autokatospaikka. Osakkeina ostettavissa lisäautopaikka sekä lämpimiä lisävarastotiloja.

Kysy lisää Arktan asuntomyynnistä:

Reine Piippo p. 050 384 9869
Wiola Kiiveri p. 050 595 1123

Lämmitysjärjestelmä
kaukolämpö, lattialämmitys
Tontti
Vuokra
Rakennusaine
Betoni
Antennijärjestelmä
Kaapeli-tv
Yhteiset tilat
väestönsuojatilat viereisessä kerrostaloyhtiössä
Autopaikka
Kaikilla asunnoilla autokatospaikka sekä yli 78 m2:llä toinen autopaikka lämpötolpalla. Lisäksi osakkeina myytäviä autopaikkoja 4 kpl.
Asuntojen lukumäärä
23
Rakennusvuosi
2019

Kohde kartalla

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:17:19
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:17:19
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:17:19
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:17:19
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:17:19
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:17:19
Script end

Main resources:

Total runtime0.0227 sec
Peak memory usage5,888.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0061 1,328.8984653.8281
Module start 'content' 0.00610.0092 1,982.72662,716.7188
Module end 'content' 0.01530.0073 4,699.4453877.2578
Script end 0.0226  5,576.7031 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.003113.8474250.0001
Mysql Total
Database connection0.00041.853010.0004
Mysqli_queries0.00198.371250.0004
Looping result0.00010.453350.0000
TS translator
TS init0.00072.940120.0003
TS cache load0.00031.429120.0002
TS context load0.00020.720920.0001
Template Total0.008537.420.0043
Template load0.00167.128820.0008
Template processing0.006830.137620.0034
Override
Cache load0.00114.766920.0005
states
state_identifier_array0.00093.833010.0009
General
dbfile0.00031.2445110.0000
String conversion0.00000.070320.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs