As Oy Tampereen Niemenrannan Favorit

Kaksio omalla tontilla ihanassa Niemenrannassa!

Jaa kaverille
Muuttovalmis, Kerrostalo

As Oy Tampereen Niemenrannan Favorit

Federleynkatu 38, 33400 TAMPERE

Muuttovalmis uusi kaksio myynnissä Niemenrannassa OMALLA TONTILLA. Favorit sijaitsee kauniilla asuinalueella Näsijärven rantamaisemissa! Tasokkaasti varusteltu, suosittu Arkta-koti. Edestä kulkee jatkossa ratikkalinja, nyt bussipysäkki vastapäätä ja hyvät yhteydet aina Hervantaan saakka. Makutuotteen herkkukahvila kadun toisella puolella ja uusi Pop-Up -elintarvikekauppa kävelyetäisyydellä. Lielahden runsaat kaupalliset palvelut, uusi kirjasto ja terveysasema lähellä. Joustamme maksuajoissa ja avustamme vanhan kodin myynnissä.

Kysy lisätietoja
050 384 9869 / Reine Piippo
050 595 1123 / Wiola Kiiveri

Lämmitysjärjestelmä
kaukolämpö
Tontti
Oma
Rakennusaine
Teräsbetoni
Antennijärjestelmä
Kaapeli-tv
Yhteiset tilat
piha-alueella sijaitsee lukittu kylmä pyörien säilytystila
Autopaikka
osakkeina myytäviä autopaikkoja ( 6 kpl ) ja autokatospaikkoja ( 6 kpl )
Asuntojen lukumäärä
18
Rakennusvuosi
2018

Vapaat asunnot

Asuntokohtaiset tiedot saat klikkaamalla sinua kiinnostavaa kohdetta

HuoneistoHuon.
Tyyppi
Koko
Myyntihinta
Velaton hinta
Kerros
A5 2h+kt+vh 45,5 m2 54 845 € 182 500 € 2

Kohde kartalla

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:44:11
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:44:11
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:44:11
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:44:11
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:44:11
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:44:11
Script end

Main resources:

Total runtime0.0256 sec
Peak memory usage6,400.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0069 1,328.9141653.8594
Module start 'content' 0.00690.0118 1,982.77343,021.2578
Module end 'content' 0.01870.0067 5,004.0313870.5391
Script end 0.0254  5,874.5703 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.003112.1173250.0001
Mysql Total
Database connection0.00135.278710.0013
Mysqli_queries0.00114.478250.0002
Looping result0.00010.328450.0000
TS translator
TS init0.00083.088120.0004
TS cache load0.00051.793120.0002
TS context load0.00020.782820.0001
Template Total0.007931.120.0040
Template load0.00176.585720.0008
Template processing0.006224.370720.0031
Override
Cache load0.00114.374620.0006
states
state_identifier_array0.00051.972310.0005
General
dbfile0.00031.2912110.0000
String conversion0.00000.066220.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs