As Oy Pirkkalan Pereen Fuchsia

Pirkkalan parhaalla paikalla

Jaa kaverille
Muuttovalmis, Rivitalo

As Oy Pirkkalan Pereen Fuchsia

Lautatarhantie 3, 33950 Pirkkala

Pirkkalassa Pereen alueella muuttovalmis yksitasoinen neljä huonetta tai kaksitasoinen kolme huonetta rivitalossa. As Oy Pirkkalan Pereen Fuchsia sijaitsee Pirkkalan parhaalla paikalla, osoitteessa Lautatarhantie 3. Uusi-Pereen idyllisessä maalaismaisemassa lähellä Pyhäjärveä, Partolan ostoskeskusta ja Tampereen rajaa. Koulut ja päiväkodit ovat lähellä. Fuchsian tontti rajoittuu alueen läpi kulkevaan puistoon. Lähellä ovat Pereen ranta-alueet ja venepoukamat. Asunnoilla rauhalliset takapihat.
Tyyliltään Fuchsia on upea kokonaisuus laatuasumiseen. Sisustamista arvostavalle on korkeat viistot sisäkatot, saarekekeittiö, lähes lattiaan ulottuvat korkeat ikkunat, joista luonnonvalo tulvii sisälle. Isot terassit, takapiha, ja hyvä varustelu mm. lattialämmitys ja asuntokohtainen lämpöenergian mittaus. Korkeatasoinen varustelu.
Yhtiölainan voi maksaa valmistuessa pois tai myöhemmin. Lainanlyhennys alkaa 3 vuoden kuluttua valmistumisesta, mikäli sitä ei ole aiemmin maksanut pois. Vuokratontti, vuokra-aika 30 v, tontin määräosa lunastettavissa tai edullisesti vuokrattavissa. Valmistunut 30.8.2018.

Lisätietoja Arkta Rakennus Oy

Reine Piippo / 050 384 9869
Wiola Kiiveri / 050 595 1123

Lämmitysjärjestelmä
vesikiertoinen lattialämmitys, kaukolämpö
Tontti
Vuokra
Rakennusaine
Kivi
Asuntojen lukumäärä
23
Rakennusvuosi
2018

Vapaat asunnot

Asuntokohtaiset tiedot saat klikkaamalla sinua kiinnostavaa kohdetta

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:03:41
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:03:41
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:03:41
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:03:41
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:03:41
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:03:41
Script end

Main resources:

Total runtime0.0250 sec
Peak memory usage6,144.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0064 1,328.9141653.8594
Module start 'content' 0.00640.0114 1,982.77342,681.5391
Module end 'content' 0.01780.0071 4,664.3125867.7344
Script end 0.0248  5,532.0469 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.004317.1305250.0002
Mysql Total
Database connection0.00041.633010.0004
Mysqli_queries0.00155.882950.0003
Looping result0.00010.383750.0000
TS translator
TS init0.00093.433920.0004
TS cache load0.00041.753220.0002
TS context load0.00020.828420.0001
Template Total0.008534.020.0042
Template load0.00218.330920.0010
Template processing0.006425.491020.0032
Override
Cache load0.00145.504020.0007
states
state_identifier_array0.00062.526310.0006
General
dbfile0.00041.4345110.0000
String conversion0.00000.072520.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs