As Oy Tampereen Niemenrannan Pirja

Uusi kaksio - oma tontti Niemenrannan parhaalla paikalla

Jaa kaverille
Muuttovalmis, Kerrostalo

As Oy Tampereen Niemenrannan Pirja

Federleynkatu 40, 33400 TAMPERE

Myynnissä muuttovalmis uusi kaksio Niemenrannassa Pirjassa, OMA TONTTI, kauniilla asuinalueella Näsijärven rantamaisemissa

Idyllinen pienkerrostalo rauhallisella pientaloalueella Niemenrannassa. Edestä kulkee bussi aina Hervantaan saakka ja tulevaisuudessa myös ratikkalinja. Loistava sijainti, kadun toisella puolella Makutuotteen herkkukahvila ja kävelymatka uuteen Pop-up elintarvikekauppaan ja Lielahden ostospalveluihin. Erittäin tasokkaasti varusteltu kaksi huonetta käsittävä koti vapaana.
Valmistunut 30.8.2018.

Lisätiedot ja yksityisesittelyt Arkta Asuntomyynti:

Reine Piippo p. 050 384 9869
Wiola Kiiveri p. 050 595 1123

Lämmitysjärjestelmä
kaukolämpö
Tontti
Oma
Rakennusaine
Betoni
Antennijärjestelmä
Kaapeli-tv
Autopaikka
osakkeina autopaikkoja 12 kpl
Asuntojen lukumäärä
26
Rakennusvuosi
2018

Vapaat asunnot

Asuntokohtaiset tiedot saat klikkaamalla sinua kiinnostavaa kohdetta

HuoneistoHuon.
Tyyppi
Koko
Myyntihinta
Velaton hinta
Kerros
A1 2 h+kt+s 45,5 m2 52 996 € 177 000 € 1/4

Kohde kartalla

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:50:20
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:50:20
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:50:20
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:50:20
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:50:20
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:50:20
Script end

Main resources:

Total runtime0.0199 sec
Peak memory usage6,144.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0049 1,328.9141653.8594
Module start 'content' 0.00490.0091 1,982.77343,009.1016
Module end 'content' 0.01400.0058 4,991.8750864.9922
Script end 0.0198  5,856.8672 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.002613.0669250.0001
Mysql Total
Database connection0.00031.732710.0003
Mysqli_queries0.00167.839950.0003
Looping result0.00010.396450.0000
TS translator
TS init0.00063.089520.0003
TS cache load0.00041.858520.0002
TS context load0.00020.859820.0001
Template Total0.007035.120.0035
Template load0.00146.789720.0007
Template processing0.005628.125120.0028
Override
Cache load0.00094.707320.0005
states
state_identifier_array0.00083.866610.0008
General
dbfile0.00031.3567110.0000
String conversion0.00000.070720.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs