As Oy Kangasalan Villa VALO

Jaa kaverille
Ennakkomarkkinoinnissa, Rivitalo

As Oy Kangasalan Villa VALO

Varikontie 12, 36240 Kangasala

Ennakkomarkkinoinnissa Kangasalan Villa VALO, vain 1 km Tampereen rajalta Vatialassa lähellä palveluita ja luontoa - nopeat yhteydet Tampereelle. Erinomainen valinta perheelle, joka nauttii avarista pohjaratkaisuista ja reilusta piha-alueesta. Vatilalan palvelut naapurissa ja lyhyt matka myös Lentolan kauppakeskukseen.

Näyttävissä valkoisissa kivitaloissa kaikissa asunnoissa on iso parveke ja terassi. Perheille tarpeellisia vaatehuoneita ja työtiloja sekä iso olohuone.

Lisätiedot Arkta Asuntomyynti:

Reine Piippo p. 050 384 9869
Wiola Kiiveri p. 050 595 1123

Esittely sunnuntaina 24.3.2019 klo. 12.00 - 12.30

Esittelijä: Reine Piippo / tel. 050 384 9869

Lämmitysjärjestelmä
Kaukolämpö ( maakaasu ) patterilämmityksellä sekä ilmalämpöpumppu
Tontti
Vuokra
Rakennusaine
Kivitalo
Antennijärjestelmä
Kaapeli-tv
Yhteiset tilat
Jokaisella asunnolla on oma kylmä irtaimistovarastotila sisään-käynnin yhteydessä. Lisäksi jokaisella asunnolla on lämmin varas-totila väestönsuojarakennuksessa. Väestönsuoja, tekniset tilat ja pyöräsuoja ovat yhteiskäytössä viereisen talo
Autopaikka
Jokaisella asunnolla autokatospaikka ja taloyhtiöllä 16 autopaikkaa
Asuntojen lukumäärä
16
Rakennusvuosi
2020

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Mar 18 2019 23:35:48
Script start
Timing: Mar 18 2019 23:35:48
Module start 'content'
Timing: Mar 18 2019 23:35:48
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:35:48
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:35:48
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Mar 18 2019 23:35:48
Script end

Main resources:

Total runtime0.0383 sec
Peak memory usage7,680.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0057 1,364.0859683.6406
Module start 'content' 0.00570.0116 2,047.72662,936.0156
Module end 'content' 0.01730.0208 4,983.74221,191.8672
Script end 0.0382  6,175.6094 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.007218.8545250.0003
Mysql Total
Database connection0.00040.930710.0004
Mysqli_queries0.00205.315150.0004
Looping result0.00010.191250.0000
TS translator
TS init0.00071.792320.0003
TS cache load0.00041.045320.0002
TS context load0.00020.497120.0001
Template Total0.025967.620.0129
Template load0.004311.316720.0022
Template processing0.021556.182320.0108
Override
Cache load0.00389.991020.0019
states
state_identifier_array0.00133.367710.0013
General
dbfile0.00030.7370110.0000
String conversion0.00000.039220.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs