Vaikuta kotisi ilmeeseen.

Kun ostat kotisi rakentamisvaiheessa, voit vaikuttaa sen sisustusratkaisuihin. Studiossamme voit vertailla eri väri- ja materiaalivaihtoehtoja asiantuntijamme opastuksella. Laajasta vakiomallistostamme on helppo ideoida ja valita juuri oikeat ja toimivat vaihtoehdot: tapetit, lattiamateriaalit, laatoitukset, kaapistot ja kodinkoneet.

Rakennamme Sinulle – ideoitasi kuunnellen.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Mar 19 2019 00:03:44
Script start
Timing: Mar 19 2019 00:03:44
Module start 'content'
Timing: Mar 19 2019 00:03:44
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 19 2019 00:03:44
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 19 2019 00:03:44
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Mar 19 2019 00:03:44
Script end

Main resources:

Total runtime0.2446 sec
Peak memory usage7,168.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0063 1,364.1875683.6484
Module start 'content' 0.00630.0719 2,047.83592,215.6328
Module end 'content' 0.07820.1662 4,263.46881,179.0234
Script end 0.2445  5,442.4922 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00833.3966250.0003
Mysql Total
Database connection0.00040.149610.0004
Mysqli_queries0.00301.217750.0006
Looping result0.00010.034850.0000
TS translator
TS init0.00080.316420.0004
TS cache load0.00050.192920.0002
TS context load0.00020.101020.0001
Template Total0.171970.320.0859
Template load0.00612.500220.0031
Template processing0.165767.750420.0828
Override
Cache load0.00552.249320.0028
states
state_identifier_array0.00060.249810.0006
General
dbfile0.121849.7896110.0111
String conversion0.00000.007420.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs