Toteuta yksilölliset unelmasi.

Kotisi sisustukseen tai varusteluun voit teettää hyvinkin yksilöllisiä lisä- ja muutostöitä rakennusaikataulun puitteissa. Mitä aikaisemmin olet  liikkeellä, sitä helpommin ja edullisemmin kaikki onnistuu. Asiakaspalveluinsinöörimme neuvoo mielellään, mitä on mahdollista toteuttaa. Arkta-kodeissa käytetään tyylikkäitä ja ajattoman kauniita materiaaleja, joten ne ovat jo lähtökohdiltaan vaativaankin makuun sopivia ja moderneja. 

Muutostöinä voit toteuttaa mm. seinän poistoja tai siirtoja, sähkötarvikemuutoksia, lattiamateriaalien vaihdot, maalauksia, tapetointeja, vesikalusteiden vaihtoja, kalusteiden muutoksia, kodinkoneiden muutoksia, varusteiden lisäyksiä, turvalaitteiden asennuksia, liikuntaesteisien vaatimia muutoksia ja saunan varusteiden muutoksia. Arktalla on kokemusta hyvin monenlaisten yksilöllisten toiveiden toteuttamisesta.

Ota yhteyttä ja kysy lisätietoja! 

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Mar 18 2019 23:44:40
Script start
Timing: Mar 18 2019 23:44:40
Module start 'content'
Timing: Mar 18 2019 23:44:40
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:44:40
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:44:40
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Mar 18 2019 23:44:40
Script end

Main resources:

Total runtime0.0346 sec
Peak memory usage6,912.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0086 1,364.5000683.5156
Module start 'content' 0.00860.0097 2,048.01562,024.1172
Module end 'content' 0.01830.0163 4,072.13281,172.8906
Script end 0.0345  5,245.0234 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.007722.3069250.0003
Mysql Total
Database connection0.00175.010910.0017
Mysqli_queries0.00226.495550.0004
Looping result0.00010.239650.0000
TS translator
TS init0.00082.267520.0004
TS cache load0.00051.363420.0002
TS context load0.00020.557120.0001
Template Total0.021762.820.0109
Template load0.004713.456520.0023
Template processing0.017049.194320.0085
Override
Cache load0.004011.633820.0020
states
state_identifier_array0.00082.370810.0008
General
dbfile0.00030.9296110.0000
String conversion0.00000.123920.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs