Sijoittajille

Arktalla on hyvillä sijainneilla olevia tasokkaita kohteita asunto- ja toimitilasijoittajille.

Katso lista myynnissä olevista yksiöistä ja kaksioista tästä: Yksiöt ja kaksiot

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Mar 18 2019 23:45:53
Script start
Timing: Mar 18 2019 23:45:53
Module start 'content'
Timing: Mar 18 2019 23:45:53
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:45:53
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:45:53
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Mar 18 2019 23:45:53
Script end

Main resources:

Total runtime0.0596 sec
Peak memory usage6,912.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0063 1,364.1406683.7109
Module start 'content' 0.00630.0197 2,047.85162,017.8359
Module end 'content' 0.02600.0335 4,065.68751,170.8516
Script end 0.0595  5,236.5391 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.007412.3953250.0003
Mysql Total
Database connection0.00040.607110.0004
Mysqli_queries0.00152.576950.0003
Looping result0.00010.132450.0000
TS translator
TS init0.00060.973120.0003
TS cache load0.00030.553520.0002
TS context load0.00020.285620.0001
Template Total0.039866.820.0199
Template load0.00416.808820.0020
Template processing0.035759.922620.0179
Override
Cache load0.00366.008920.0018
states
state_identifier_array0.00071.123910.0007
General
dbfile0.00030.4331110.0000
String conversion0.00000.023620.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs