Referenssit

Sammonlehdon alue Hakametsässä Tampereella

17.000 kerrosneliömetrin kerros-, luhti- ja rivitaloalue, omistusasuntoja.

Refe: Sammonlehto

Partolan alue Pirkkalassa

22.000 kerrosneliömetriä, 10 kerrostaloa, tuettua asuntotuotantoa sekä omistusasuntoja.

Refe: Partola

Haapalinnan alue Tampereen Pispalassa

8.500 kerrosneliömetrin kerrostaloalue, omistusasuntoja.

Puutarhurinpuiston alue Kangasalla

8.000 kerrosneliömetriä,  paritaloalue omistusasuntoja.

Aakkulan alue Kangasalla

8.500 kerrosneliömetrin rivitaloalue tuettua asuntotuotantoa.

Artturintien alue Kangasalla

6.000 kerrosneliömetrin paritaloalue, omistusasuntoja.

Hakkarin alue Lempäälässä

10.000 kerrosneliömetrin rivitalokohteet, pääosin omistusasuntoja. Mukana tuettu asumiskohde.

Refe: Hakkari

Moision alue Lempäälässä

10.000 kerrosneliömetrin rivitalokohteet omistusasuntoja ja sekä tuettua asuntotuotantoa.

Pappilan alue Tampereella

6.500 kerrosneliömetriä,  paritaloalue, omistusasuntoja.

Refe: Pappila

Veisu Tampereella

Luhtitaloja tuettuun asumiseen.

Lentävänniemi Tampereella

3.500 kerrosneliömetrin kerrostaloalue omistusasuntoja.

Halkoniemen alue Lentävänniemessä Tampereella

34 asunnon rivitaloalue omistusasuntoja sekä tuettua asuntotuotantoa.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:05:31
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:05:31
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:05:31
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:05:31
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:05:31
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:05:31
Script end

Main resources:

Total runtime0.0325 sec
Peak memory usage5,632.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0094 1,329.3281653.6797
Module start 'content' 0.00940.0132 1,983.00782,471.9453
Module end 'content' 0.02260.0098 4,454.9531841.4766
Script end 0.0324  5,296.4297 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.003611.0766250.0001
Mysql Total
Database connection0.00216.357310.0021
Mysqli_queries0.003510.774650.0007
Looping result0.00010.334250.0000
TS translator
TS init0.00133.916720.0006
TS cache load0.00072.151820.0003
TS context load0.00030.968220.0002
Template Total0.011435.020.0057
Template load0.00216.511220.0011
Template processing0.009228.391820.0046
Override
Cache load0.00144.306620.0007
states
state_identifier_array0.00092.871610.0009
General
dbfile0.00041.0891110.0000
String conversion0.00000.061620.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0004 secs