Vuokrattavat asunnot.

LEMPÄÄLÄN TIKANKOLO on tällä hetkellä täyteen vuokrattu

Lempäälän ydinkeskustassa Piiponraitti 6:sessa on  tasokkaita, korkotuettuja edullisia vuokrakoteja. Tikankolossa on vaihtoehtoja asuntopohjista; yksiöitä, kaksioita ja kolmioita. Kauniit modernit materiaalit, hyvä varustelu mm. astianpesukone, nopeat nettiyhteydet, lasitetut parvekkeet,  jne.

Vuokrahakuaika on päättynyt, ja Tikankolo on tällä hetkellä täyteen vuokrattu, mutta tiedustele Tommi Alaselta mahdollisia vapautuvia asuntoja puh. 050 4644 843 tai tommi.alanen@arkta.fi.

Tikankolo on täyteen vuokrattu 1.9.2018:

Vuokra-asuntoja vapautuessa saat tietoa kohteesta As Oy Lempäälän Tikankolo -taloyhtiösivulta, josta pääset yksittäisten vuokrattavien asuntojen sivuille silloin kun niitä vapautuu. Vuokrahakemuksen voit tehdä yksittäisen asunnon sivulla asuntokohtaisesti. Vuokrahakuaika on päättynyt 1.9.2018, mutta voit tiedustella mahdollisia vapaita asuntoja Tommi Alaselta tommi.alanen@arkta.fi p. 050 4644 843.

TALOYHTIÖSIVULLE TÄSTÄ »

Lisätietoja antaa:

Tommi Alanen p. 050 4644 843

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:42:45
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:42:45
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:42:45
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:42:45
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:42:45
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:42:45
Script end

Main resources:

Total runtime0.0184 sec
Peak memory usage5,120.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0058 1,328.9922653.8359
Module start 'content' 0.00590.0068 1,982.82812,022.5547
Module end 'content' 0.01270.0057 4,005.3828850.5156
Script end 0.0183  4,855.8984 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.003016.1638250.0001
Mysql Total
Database connection0.00052.669610.0005
Mysqli_queries0.00136.972750.0003
Looping result0.00010.391650.0000
TS translator
TS init0.00073.757320.0003
TS cache load0.00042.196320.0002
TS context load0.00021.056720.0001
Template Total0.007239.020.0036
Template load0.00157.999620.0007
Template processing0.005730.779620.0028
Override
Cache load0.00105.483020.0005
states
state_identifier_array0.00052.621610.0005
General
dbfile0.00031.6090110.0000
String conversion0.00000.092120.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs