Liike- ja toimitilavuokraus.

Uutta liiketilaa Ylöjärven keskustassa Kirkonseudulla

Liikekulmat A ja B

Uudehkossa, 1-tasoisessa kiinteistössä sijaitsevassa liikekeskuksessa muutama vapaa vuokrahuoneisto. Hyvät parkkipaikat. Sijainti yhdellä Ylöjärven vilkkaimmista liikepaikoista. Alle 2 km säteellä asuu 6.000 asukasta ja viereistä Kurun tietä ajavat bussit ja liikenne on todella vilkas. Liikennemäärä on parhaimmillaan 8.000 ajoneuvoa vuorokaudessa. Vastapäätä sijaitsee S-market, Alko ja huoltoasema. Asiakkaat saavuttavat Liikekulmat helposti pyörällä, jalan tai hyvien liikenneyhteyksien avulla kulkiessaan lähiseudun koteihin pientaloalueille.

Vapaita liiketiloja:

  • A107   171 m2
  • A106   91 m2
  • B108   57 m2
  • B110   60 m2
  • B115   57 m2

Valoisat, isoilla ikkunoilla varustetut huoneistot. Erinomainen näkyvyys S-marketille tai Kurun tielle. Tasokas varustelu. Pienet lämmityskustannukset ja hyvä ilmanvaihto. Hyvät paikoitustilat.

  • keittotila, wc, myymälä/liiketila, isot ikkunat
  • vapaa heti.

Toiminnan vaatimat muutostyöt mahdollisia.

Liikekulmat sivustolle tästä. 

Lataa esite:

Ylöjärven Liikuntakeskus

Tiedustele onko liikuntakeskuksessa vapaita tiloja.

Liikuntakeskus sivustolle tästä.

Lataa esite:

Halli/toimitilaa keskeiselle teollisuusalueelle Ylöjärvellä

Ylöjärvelle Hiekkatien alueelle on suunnitteilla noin 2000 neliömetrin toimitilakokonaisuus. Ota yhteys ja tule suunnittelemaan kanssamme toimiva yritystilakokonaisuus.

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Mar 18 2019 23:25:34
Script start
Timing: Mar 18 2019 23:25:34
Module start 'content'
Timing: Mar 18 2019 23:25:34
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:25:34
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:25:34
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Mar 18 2019 23:25:34
Script end

Main resources:

Total runtime0.1270 sec
Peak memory usage6,912.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0065 1,364.2656683.6641
Module start 'content' 0.00650.0448 2,047.92972,127.7344
Module end 'content' 0.05130.0756 4,175.66411,157.5313
Script end 0.1269  5,333.1953 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00735.7599250.0003
Mysql Total
Database connection0.00040.320410.0004
Mysqli_queries0.00171.316350.0003
Looping result0.00010.063550.0000
TS translator
TS init0.00070.521120.0003
TS cache load0.00040.291320.0002
TS context load0.00020.143220.0001
Template Total0.081564.120.0407
Template load0.00453.560620.0023
Template processing0.076960.548320.0384
Override
Cache load0.00382.970720.0019
states
state_identifier_array0.00070.529210.0007
General
dbfile0.051740.7451110.0047
String conversion0.00000.013320.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs