Toimistopalvelut ja laskutustiedot

Sanna Kaasinen

toimistosihteeri, reskontra

Puh. 050 595 1906

Lataa laskutustiedot

Lataa yrityskohtaiset laskutusohjeet tästä:

Arkta Rakennus Oy
Arkta Oy

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Mar 18 2019 23:29:43
Script start
Timing: Mar 18 2019 23:29:43
Module start 'content'
Timing: Mar 18 2019 23:29:43
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:29:43
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:29:43
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Mar 18 2019 23:29:43
Script end

Main resources:

Total runtime0.1125 sec
Peak memory usage5,888.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0085 1,364.8750683.6172
Module start 'content' 0.00850.0296 2,048.4922976.0625
Module end 'content' 0.03810.0743 3,024.55471,155.6875
Script end 0.1124  4,180.2422 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00887.7966250.0004
Mysql Total
Database connection0.00171.485810.0017
Mysqli_queries0.00171.487550.0003
Looping result0.00010.086950.0000
TS translator
TS init0.00070.656220.0004
TS cache load0.00040.360020.0002
TS context load0.00020.169820.0001
Template Total0.083974.620.0420
Template load0.00474.207320.0024
Template processing0.079270.402220.0396
Override
Cache load0.00413.664820.0021
states
state_identifier_array0.00080.716610.0008
General
dbfile0.056750.3892110.0052
String conversion0.00000.014220.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0005 secs