Kesätyö 2019

Lomakkeen tiedoissa ilmeni virheitä. Tarkistathan virheelliset kentät.

Tee kesätyöhakemuksesi tällä lomakkeella.

Liitä CV ja vapaamuotoinen hakemuksesi mukaan ja nimeä nämä tiedostot muotoihin "Sukunimi Etunimi CV" sekä "Sukunimi Etunimi Hakemus".

Olen lukenut tietosuojaselosteen Yksityisyyskäytäntö ja hyväksyn sen lähettämällä hakemukseni.

Suurin sallittu tiedostokoko on 20 MB.
Sallitut tiedostomuodot ovat: jpg, jpeg, png, gif, pdf, txt, xls, xlsx, ppt, pptx, doc, docx, odp, otp.

Suurin sallittu tiedostokoko on 20 MB.
Sallitut tiedostomuodot ovat: jpg, jpeg, png, gif, pdf, txt, xls, xlsx, ppt, pptx, doc, docx, odp, otp.

Rekrybanneri_sisältö

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 14:56:45
Script start
Timing: Apr 22 2019 14:56:45
Module start 'content'
Strict: Deprecation Apr 22 2019 14:56:46
Method eZUser::isLoggedIn has been deprecated in 5.1. Use isRegistered() / isUserLoggedIn() instead.
Strict: Deprecation Apr 22 2019 14:56:46
Method eZUser::isLoggedIn has been deprecated in 5.1. Use isRegistered() / isUserLoggedIn() instead.
Strict: Deprecation Apr 22 2019 14:56:46
Method eZUser::isLoggedIn has been deprecated in 5.1. Use isRegistered() / isUserLoggedIn() instead.
Strict: Deprecation Apr 22 2019 14:56:46
Method eZUser::isLoggedIn has been deprecated in 5.1. Use isRegistered() / isUserLoggedIn() instead.
Strict: Deprecation Apr 22 2019 14:56:46
Method eZUser::isLoggedIn has been deprecated in 5.1. Use isRegistered() / isUserLoggedIn() instead.
Timing: Apr 22 2019 14:56:46
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:56:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:56:46
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 14:56:46
Script end

Main resources:

Total runtime0.2353 sec
Peak memory usage6,656.0000 KB
Database Queries53

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0072 1,329.2422653.6875
Module start 'content' 0.00720.2147 1,982.92973,776.9297
Module end 'content' 0.22190.0133 5,759.8594171.9531
Script end 0.2352  5,931.8125 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00542.3032290.0002
Mysql Total
Database connection0.00150.640310.0015
Mysqli_queries0.113948.3852530.0021
Looping result0.00090.4032530.0000
TS translator
TS init0.00230.966660.0004
TS cache load0.00190.814760.0003
TS context load0.00160.674660.0003
Template Total0.154665.730.0515
Template load0.01295.471130.0043
Template processing0.141660.191030.0472
Template load and register function0.00030.115520.0001
states
state_id_array0.029612.596820.0148
state_identifier_array0.00150.616240.0004
Override
Cache load0.00321.3651260.0001
Sytem overhead
Fetch class attribute name0.00241.016040.0006
Fetch class attribute can translate value0.00040.189910.0004
class_abstraction
Instantiating content class attribute0.00000.016140.0000
XML
Image XML parsing0.00100.415610.0010
General
dbfile0.00060.2565190.0000
String conversion0.00000.007320.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1node/view/full.tplfull/survey.tplextension/avenisez/design/avenisez/override/templates/full/survey.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezsurvey.tpl<No override>extension/avenisez/design/avenisez/templates/content/datatype/view/ezsurvey.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltext.tpl<No override>design/standard/templates/content/datatype/view/ezxmltext.tplEdit templateOverride template
2content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tpl<No override>extension/ezwebin/design/ezwebin/templates/content/datatype/view/ezxmltags/paragraph.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/link.tpl<No override>extension/avenisez/design/avenisez/templates/content/datatype/view/ezxmltags/link.tplEdit templateOverride template
1survey/view/textentry.tpl<No override>extension/avenisez/design/avenisez/templates/survey/view/textentry.tplEdit templateOverride template
1survey/view/multiplechoice.tpl<No override>extension/avenisez/design/avenisez/templates/survey/view/multiplechoice.tplEdit templateOverride template
1survey/view/attachment.tpl<No override>extension/avenis_survey_addons/design/standard/templates/survey/view/attachment.tplEdit templateOverride template
1survey/view/captcha.tpl<No override>extension/avenis_survey_addons/design/standard/templates/survey/view/captcha.tplEdit templateOverride template
1survey/view/receiver.tpl<No override>extension/avenisez/design/avenisez/templates/survey/view/receiver.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezxmltags/embed.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/content/datatype/view/ezxmltags/embed.tplEdit templateOverride template
1content/view/embed.tplembed/image.tplextension/avenisez/design/avenisez/override/templates/embed/image.tplEdit templateOverride template
1content/datatype/view/ezimage.tpl<No override>extension/avenisez/design/avenisez/templates/content/datatype/view/ezimage.tplEdit templateOverride template
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 17
 Number of unique templates used: 15

Time used to render debug report: 0.0004 secs