Arkta rakentaa Tampereen Vuorekseen

9.10.2017

Arkta rakentaa 159 asuntoa Tampereen Vuoreksen kaupunginosaan.

Vuores tiedote

Katunäkymä kohteista.

Kohteeseen nousee yhteensä kolme viisikerroksista kerrostaloa. Asuntojen koot vaihtelevat yksiöistä kolmioihin. 

Yksi taloista on omistusasuntokohde ja kaksi taloa on myyty Suomen Asuntoyhtymälle. 

Rakennustyöt ovat käynnistyneet ja kerrostalot valmistuvat kesä-elokuussa 2018. Hankeet ovat jatkoa Arktan jo alueelle rakentaman 50 asunnon kerrostalolle.

« Palaa listausnäkymään

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:50:07
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:50:07
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:50:08
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:50:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:50:08
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:50:08
Script end

Main resources:

Total runtime0.1070 sec
Peak memory usage5,376.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0076 1,329.3438653.6797
Module start 'content' 0.00760.0615 1,983.02342,205.7891
Module end 'content' 0.06910.0378 4,188.8125836.3984
Script end 0.1069  5,025.2109 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00312.8804250.0001
Mysql Total
Database connection0.00181.706010.0018
Mysqli_queries0.00191.746350.0004
Looping result0.00010.099250.0000
TS translator
TS init0.00090.831020.0004
TS cache load0.00040.408720.0002
TS context load0.00020.209520.0001
Template Total0.039136.620.0196
Template load0.00191.768420.0009
Template processing0.037234.749320.0186
Override
Cache load0.00131.229920.0007
states
state_identifier_array0.00080.789810.0008
General
dbfile0.036333.8931110.0033
String conversion0.00000.014920.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs