RKL valitsi Esa Kiiverin vuoden rakennusmestariksi

RKL palkitsi Arktan konsernijohtaja rakennusneuvos Esa Kiiverin valtakunnallisen Vuoden rakennusmestari 2017 palkinnon saajaksi. Suomessa on noin 10.000 rakennusmestaria. Viimeksi palkinto tuli Tampereen talousalueelle 20 vuotta sitten.

Lue lisää Rakennuslehdestä >>

« Palaa listausnäkymään

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 15:46:47
Script start
Timing: Apr 22 2019 15:46:47
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 15:46:47
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:46:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 15:46:47
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 15:46:47
Script end

Main resources:

Total runtime0.0451 sec
Peak memory usage5,120.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0068 1,329.4453653.6328
Module start 'content' 0.00680.0249 1,983.07812,016.7891
Module end 'content' 0.03170.0133 3,999.8672835.6406
Script end 0.0450  4,835.5078 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00316.8689250.0001
Mysql Total
Database connection0.00132.870110.0013
Mysqli_queries0.00163.517450.0003
Looping result0.00010.204550.0000
TS translator
TS init0.00071.653820.0004
TS cache load0.00040.968520.0002
TS context load0.00020.488220.0001
Template Total0.014732.620.0074
Template load0.00183.942220.0009
Template processing0.012928.604220.0065
Override
Cache load0.00132.772420.0006
states
state_identifier_array0.00071.542310.0007
General
dbfile0.007716.9641110.0007
String conversion0.00000.035920.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs