Yrittäjä Esa Kiiveri: Yhteiskunnan tärkeää tunnistaa omistajan kantama riski

Arkta Oy:n hallituksen puheenjohtaja, rakennusneuvos Esa Kiiveri on toiminut Talonrakennusteollisuus ry:n luottamustehtävissä parikymmentä vuotta ja EK:n Yrittäjävaltuuskunnassakin jo kahdeksan vuotta. Sydämenasiana on ollut kasvollisten yrittäjä-omistajien ja pk-työnantajien toimintaedellytysten parantaminen.

Lue lisää EK:n sivuilta >>

« Palaa listausnäkymään

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 14:55:54
Script start
Timing: Apr 22 2019 14:55:54
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 14:55:54
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:55:54
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:55:54
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 14:55:54
Script end

Main resources:

Total runtime0.0754 sec
Peak memory usage5,376.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0084 1,329.7422653.6406
Module start 'content' 0.00850.0281 1,983.38281,926.5469
Module end 'content' 0.03650.0387 3,909.9297835.8281
Script end 0.0753  4,745.7578 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00374.8885250.0001
Mysql Total
Database connection0.00172.282410.0017
Mysqli_queries0.00192.555950.0004
Looping result0.00010.119250.0000
TS translator
TS init0.00091.149720.0004
TS cache load0.00060.734920.0003
TS context load0.00020.320920.0001
Template Total0.040453.620.0202
Template load0.00202.643220.0010
Template processing0.038350.797920.0192
Override
Cache load0.00141.833020.0007
states
state_identifier_array0.00080.997310.0008
General
dbfile0.028337.5803110.0026
String conversion0.00000.021220.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0004 secs