Asuntomyynti

Pirkanmaa

Arkta Rakennus Oy
Työväentalontie 3 A 4
33470 Ylöjärvi

Harri Oikari

myyntipäällikkö, LKV

Asuntomyynti

045 625 9178 harri.oikari@arkta.fi

Reine Piippo

asuntomyynti LKV, LVV, MMM

Asuntomyynti

050 384 9869 reine.piippo@arkta.fi

Wiola Kiiveri

Asuntomyynti LKV, LVV, KED, markkinointipäällikkö

Asuntomyynti

050 595 1123 wiola.kiiveri@arkta.fi

Outi Sievänen

asiakaspalveluinsinööri

Asuntomyynti

044 777 2546 outi.sievanen@arkta.fi

Uusimaa

Arkta Reponen Oy
Piispankallio 4
02200 Espoo

Outi Hongisto

asuntomyynti, myynti- ja markkinointivastaava, LKV

Asuntomyynti

0400 157 762 outi.hongisto@arkta.fi

Yhteydenottopyyntö

  • Lähettämällä lomakkeen, sallin tietojeni käyttämisen Rekisteriselosteen mukaisesti. Tutustu Arktan rekisteriselosteeseen.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.
  • Lähettämällä lomakkeen, sallin tietojeni käyttämisen Rekisteriselosteen mukaisesti. Tutustu Arktan rekisteriselosteeseen.
  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Arkta Oy
Y-tunnus 0706065-5
Työväentalontie 3 A 4
33470 Ylöjärvi arkta@arkta.fi

Paperilasku:
Arkta Oy
07060655
PL 100
80020 Kollektor Scan

Verkkolasku:
OVT-tunnus: 003707060655
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 0037 2129 1126
Välittäjätunnus pankkiverkosta: DABAFIHH

 

PDF-laskut:
invoice-07060655@kollektor.fi

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa

etunimi.sukunimi@arkta.fi

Esa Kiiveri

toimitusjohtaja, rakennusneuvos, RKM

Arkta Oy

050 595 1124 esa.kiiveri@arkta.fi

Maarit Sääksi

varatoimitusjohtaja, DI

Arkta Oy

040 830 7273 maarit.saaksi@arkta.fi

Petra Kiiveri

kehitys- ja sijoittajasuhdejohtaja, DI

Arkta Oy

050 597 6267 petra.kiiveri@arkta.fi

Wiola Kiiveri

Asuntomyynti LKV, LVV, KED, markkinointipäällikkö

Asuntomyynti

050 595 1123 wiola.kiiveri@arkta.fi

Toimistopalvelut ja laskutus

Sanna Kaasinen

Toimistosihteeri, laskutuksen yhteyshenkilö

Arkta Oy

050 595 1906 sanna.kaasinen@arkta.fi

Arkta Rakennus Oy

Arkta Rakennus Oy
Y-tunnus 0987861-0
Työväentalontie 3 A 4
33470 Ylöjärvi

Paperilasku:
Arkta Rakennus Oy
09878610
PL 100
80020 Kollektor Scan

Verkkolasku:
OVT-tunnus: 003709878610
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 0037 2129 1126
Välittäjätunnus pankkiverkosta: DABAFIHH

 

PDF-laskut:
invoice-09878610@kollektor.fi

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa

etunimi.sukunimi@arkta.fi

Hanna Marttila

toimitusjohtaja, DI

Arkta Rakennus Oy

050 340 3176 hanna.marttila@arkta.fi

Timo Ristamäki

rakennuttajapäällikkö, DI

Arkta Rakennus Oy

040 751 1627 timo.ristamaki@arkta.fi

Timo Mäkeläinen

hankintapäällikkö, RI

Arkta Rakennus Oy

050 595 1127 timo.makelainen@arkta.fi

Riikka Sarkola

projektipäällikkö, RI

Arkta Rakennus Oy

040 776 4165 riikka.sarkola@arkta.fi

Jukka Pääkkönen

varatoimitusjohtaja, RKM

Arkta Rakennus Oy

050 345 0728 jukka.paakkonen@arkta.fi

Johanna Ketolainen

projekti-insinööri, RI

Arkta Rakennus Oy

044 777 2534 johanna.ketolainen@arkta.fi

Jarmo Pitkänen

hankekehityspäällikkö, RI, maanhankinta

Arkta Rakennus Oy

040 566 1226 jarmo.pitkanen@arkta.fi

Jarkko Valoma

tuotantopäällikkö, RI

Arkta Rakennus Oy

050 595 1125 jarkko.valoma@arkta.fi

Haluatko alihankkijaksemme?
Lähetä yhteystietosi ja yritysesittelysi referensseineen meille. jarkko.valoma@arkta.fi tai timo.makelainen@arkta.fi.
Otamme sinuun yhteyden.

Arkta Kiinteistöt Oy

Arkta Kiinteistöt Oy
Y-tunnus 2037895-9
Työväentalontie 3 A 4
33470 Ylöjärvi

Verkkolaskut:
OVT-tunnus: 003720378959
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
Välittäjätunnus: 003710948874

PDF-laskut:
ArktaKiinteistotOy,FI.P.105279-4@docinbound.com

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa

etunimi.sukunimi@arkta.fi

Tommi Alanen

toimitusjohtaja, DI kiinteistö- ja toimitilarakennuttaminen, vuokrattavat tilat

Arkta Kiinteistöt Oy

050 464 4843 tommi.alanen@arkta.fi

Arkta Reponen Oy
Y-tunnus: 0575342-3
Piispankallio 4
02200 Espoo

Paperilasku:
Arkta Reponen
Oy 05753423
PL 100
80020 Kollektor Scan

Ostolaskut:
ostolaskut@rklreponen.com

 

Verkkolasku:
OVT-tunnus: 003705753423
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

 

PDF-laskut:
invoice-05753423@kollektor.fi

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa

etunimi.sukunimi@rklreponen.com

Mika Airaksela

toimitusjohtaja

Arkta Reponen Oy

0500 703 113 mika.airaksela@rklreponen.com

Hannu Saari

tekninen johtaja, hankekehitys

Arkta Reponen Oy

040 538 6833 hannu.saari@rklreponen.com

Mika Bredin

hankintajohtaja

Arkta Reponen Oy

044 781 6444 mika.bredin@rklreponen.com

Paula Airaksela

hankintainsinööri

Arkta Reponen Oy

050 555 9404 paula.airaksela@rklreponen.com

Reijo Niemelä

laskentapäällikkö

Arkta Reponen Oy

0400 885 624 reijo.niemela@rklreponen.com

Tero Nurme

työpäällikkö

Arkta Reponen Oy

040 128 0900 tero.nurme@rklreponen.com

Markku Mirtti

projektipäällikkö

Arkta Reponen Oy

040 839 5045 markku.mirtti@rklreponen.com

Outi Hongisto

myynti- ja markkinointivastaava, LKV

Arkta Reponen Oy

0400 157 762 outi.hongisto@arkta.fi

Laskutuksen yhteyshenkilöt

Tiia Tenhunen

palkanlaskenta

Arkta Reponen Oy

044 769 3839 tiia.tenhunen@gallant.fi

Kiia Vasko

ostolaskujen esikäsittely

Arkta Reponen Oy

0400 361 283 kiia.vasko@gallant.fi

Arkta Rakennuskultti Oy
Y-tunnus 3020984-1
Sinikalliontie 7
02630 Espoo

Paperilasku:
Arkta Rakennuskultti Oy
30209841
PL 100
80020 Kollektor Scan

Verkkolasku:
OVT-tunnus: 003730209841
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126

 

PDF-laskut:
invoice-30209841@kollektor.fi

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa

etunimi.sukunimi@arkta.fi

Marko Kähkönen

toimitusjohtaja

Arkta Rakennuskultti Oy

040 772 4903 marko.kahkonen@arkta.fi

Laskutuksen yhteyshenkilöt

Helena Kauppila

Toimisto, laskutuksen yhteyshenkilö

Arkta Rakennuskultti Oy

0400 325 241 helena.kauppila@arkta.fi

Arkta Kultti Oy
Y-tunnus: 0706801-6
PL 550, 65101 Vaasa
Vaihde: 06 281 8100

Verkkolasku:
OVT-tunnus: 003707068016
Operaattori: Maventa

PDF-laskut:
invoice-07068016@kollektor.fi

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa

etunimi.sukunimi@arkta.fi

Tommi Rintamäki

toimitusjohtaja

Arkta Kultti Oy

040 486 4212 tommi.rintamaki@arkta.fi

Laskutuksen yhteyshenkilöt

Helena Kauppila

Toimisto, laskutuksen yhteyshenkilö

Arkta Rakennuskultti Oy

0400 325 241 helena.kauppila@arkta.fi

Arkta Laatuseinä Oy
Y-tunnus 1076393-3
Kiuaskatu 1
18100 Heinola

Verkkolasku:
OVT-tunnus: 003710763933
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta: DABAFIHH

PDF-laskut:
invoice-10763933@kollektor.fi

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa

etunimi.sukunimi@lslaatuseina.fi

Pekka Kuurne

toimitusjohtaja

Arkta Laatuseinä Oy

0500 442 810 pekka.kuurne@lslaatuseina.fi

Mika Kytö

työnjohtaja

Arkta Laatuseinä Oy

050 911 0587 mika.kyto@lslaatuseina.fi

Veli-Matti Mäkelä

työnjohtaja

Arkta Laatuseinä Oy

040 823 4145 vellu.makela@lslaatuseina.fi