Sohvi

Etsitkö kotia Tampere-Kangasala sektorilta?

Vatialassa 1 km Tampereen rajalta on 3h, 4h ja 5h upeita koteja ennakkomarkkinoinnissa. Varaa omasi!

Tutustu >>

Tampereen Muotialaan pieniä kaksioita - Aralia

Aralia uusi

Rakenteilla Tampereen keskustan ja tulevan ratikkareitin lähellä As Oy Tampereen Muotialan Aralia.

Tutustu Araliaan tästä >>

Tutustu kohteisiimme

 Rakenteilla Pirkkalan Begonia -

PYHÄJÄRVEN LÄHELLE

Lue lisää

 Tampereella keskustan tuntumassa -

 RAKENTEILLA RIVITALO PUKSIPUU

Lue lisää

Rakenteilla Lempäälän Piipon Balladi -

YDINKESKUSTAAN KERROSTALO

Lue lisää

Arkta-kodit

Yrityksille

Vuosien kokemuksella alue- ja kiinteistö-
kehittämistä, eri tyyppisiä urakointeja sekä toimitilarakentamista..

Lue lisää

Rakentamista Helsingin seudulla

Tutustu yhteen Suomen suurimmista puukerrosrakentajista
Rakennusliike REPOSEEN

Lue lisää

Sijoittajille

Arktalla on tasokkaita kohteita
asuntosijoittajalle ja toimitilasijoittajalle.

Uusin sijoituasunto ARALIA MUOTIALASSA TAMPEREEN KESKUSTASSA.

Lue lisää

Arkta täytti 30 vuotta

Arkta 30v

Lue lisää Arktasta

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 14:57:10
Script start
Timing: Apr 22 2019 14:57:10
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 14:57:10
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:57:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:57:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 14:57:10
Script end

Main resources:

Total runtime0.0222 sec
Peak memory usage5,888.0000 KB
Database Queries3

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0054 1,328.6563620.9766
Module start 'content' 0.00540.0106 1,949.63282,745.6094
Module end 'content' 0.01600.0060 4,695.2422875.7422
Script end 0.0221  5,570.9844 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.003113.8692250.0001
Mysql Total
Database connection0.00156.671110.0015
Mysqli_queries0.00041.836930.0001
Looping result0.00010.249530.0000
TS translator
TS init0.00073.379120.0004
TS cache load0.00052.078920.0002
TS context load0.00020.978720.0001
Template Total0.007533.820.0038
Template load0.00167.334720.0008
Template processing0.005826.353220.0029
Override
Cache load0.00114.997720.0006
General
String conversion0.00000.054810.0000
dbfile0.00020.9582100.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tplfrontpagelayout.tplextension/avenisez/design/arkta/override/templates/frontpagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0004 secs