Ota yhteyttä

Sähköpostiosoitteemme ovat muotoa: etunimi.sukunimi@arkta.fi

Arkta-kodit asuntomyynti

Reine Piippo

asuntomyynti

LKV, LVV, MMM

Puh. +358 50 384 9869

Wiola Kiiveri

asuntomyynti

LKV, LVV, KED,
markkinointipäällikkö

Puh. +358 50 595 1123

Anssi Kankaanpää

hankekehitysjohtaja DI, LKV, LVV

Kiinteistökehittäminen, maanhankinta, asuntomyynti

Puh. 050 595 1126

Johanna Ketolainen

asiakaspalveluinsinööri (AMK)

Puh. 044 777 2534

Outi Sievänen

asiakaspalveluinsinööri (AMK)

Puh. 044 777 2546

Palvelut yrityksille

Jukka Pääkkönen

liiketoimintajohtaja

Liike- ja teollisuusrakentaminen, urakkatuotanto, asuntorakentaminen

Puh. 050 345 0728

Anssi Kankaanpää

hankekehitysjohtaja DI, LKV, LVV

Kiinteistökehittäminen, maanhankinta, asuntomyynti

Puh. 050 595 1126

Petra Kiiveri

kehityspäällikkö

Puh. 050 597 6267

Tommi Alanen

Arkta Kiinteistöt Oy: toimitusjohtaja, DI

Kiinteistö- ja toimitilarakennuttaminen, vuokrattavat tilat

Puh. 050 464 4843

Esa Kiiveri

Rakennusneuvos toimitusjohtaja Arkta Oy

Maanhankinta

Puh. 050 595 1124

Uudisrakentaminen

Jarkko Valoma

tuotantopäällikkö

Puh. 050 595 1125

Korjausrakentaminen

Mikael Udelius

tuotantopäällikkö / korjausrakentaminen

Puh. 040 777 2511

Hankinta, laskenta ja alihankkijayhteydet

Timo Mäkeläinen

hankintapäällikkö

Puh. 050 595 1127

Haluatko Alihankkijaksemme?

Lähetä yhteystietosi ja yritysesittelysi referensseineen meille. jarkko.valoma@arkta.fi tai timo.makelainen@arkta.fi. Otamme sinuun yhteyden.

Projektihenkilöstö

Leena Aho-Manninen

projektipäällikkö DI, RAP, LKV

Puh. 040 560 0481

Riikka Sarkola

projektipäällikkö, RI, RAP

Puh. 040 776 4165

Timo Ristamäki

rakennuttajapäällikkö, DI

Puh. 040 751 1627

Toimistopalvelut ja laskutustiedot

Sanna Kaasinen

toimistosihteeri, reskontra

Puh. 050 595 1906

Lataa laskutustiedot

Lataa yrityskohtaiset laskutusohjeet tästä:

Arkta Rakennus Oy
Arkta Oy

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Mar 18 2019 23:23:27
Script start
Timing: Mar 18 2019 23:23:27
Module start 'content'
Timing: Mar 18 2019 23:23:27
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:23:27
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Mar 18 2019 23:23:27
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Mar 18 2019 23:23:27
Script end

Main resources:

Total runtime0.0300 sec
Peak memory usage6,912.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0060 1,364.4219683.7969
Module start 'content' 0.00610.0086 2,048.21882,011.0938
Module end 'content' 0.01470.0153 4,059.31251,169.0391
Script end 0.0300  5,228.3516 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.007324.2530250.0003
Mysql Total
Database connection0.00041.188110.0004
Mysqli_queries0.00154.888950.0003
Looping result0.00010.287350.0000
TS translator
TS init0.00072.224620.0003
TS cache load0.00041.225420.0002
TS context load0.00020.622220.0001
Template Total0.020668.520.0103
Template load0.004515.022120.0023
Template processing0.016053.337720.0080
Override
Cache load0.004013.238820.0020
states
state_identifier_array0.00072.283310.0007
General
dbfile0.00030.9349110.0000
String conversion0.00000.056320.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs