Tule meille töihin

Arkta-konserni rakentaa uusia koteja ja asuinalueita Tampereen ja Helsingin seudulla. Ostamme tontteja, suunnittelemme niille ihania koteja, jotka oma asuntomyynti myy kuluttajille. Konsernin liikevaihto on noin 100 miljoonaa euroa. Uuden tyylikkään kodin meiltä on saanut jo 14.000 perhettä. Olemme voimakkaassa kasvussa varsinkin Helsingin seudulle.


Haemme kesäksi tehokasta ja teräväsilmäistä

MARKKINOINTIASSISTENTTIA UUDISASUNTOJEN MAAILMAAN

Tule tekemään kanssani erilaisia markkinointitehtäviä uudisasuntojen pariin Arktaan. Tehtävä on innostava asumisen ja sisustamisen maailmassa. Luot houkuttelevaa markkinointiviestintää eri medioita ja menetelmiä käyttäen. Tuuraat kesälomani täällä Ylöjärven toimipisteessä.

Olet tuottamassa aineistoa, jonka välityksellä asiakkaat kiinnostuvat ostamaan Arkta-kodin. Päiväsi koostuvat monipuolisista asuntomyyntiämme ja brändimarkkinointia tukevista tehtävistä; nettisivujen päivitystä, digimarkkinoinnin suunnittelua ja toteutusta, esitteiden, työmaakylttien laadintaa, tekstitystä, tiedonhakua, ideointia, rekisteröintiä, kuvapankin hoitoa. Avustat Arkta-konsernin uuden brändin luomiseen liittyvissä tehtävissä.Voit toteuttaa itseäsi kykyjesi mukaan.

Markkinointia opiskelevana ymmärrät kokonaisuuksia, sinulla on hyvä silmä, tartut viivyttelemättä ja oma-aloitteisesti tehtäviin. Olet ”diginatiivi”. Saat vastuuta ja valtaa tilanteen mukaan. Tehtävässä on eduksi aiempi kokemus vastaavista tehtävistä.

Voit aloittaa jo toukokuussa ja töitä on sopimuksen mukaan elokuulle asti.

Lähetä hakemuksesi kera CV:n ja palkkatoiveen osoitteella wiola.kiiveri@arkta.fi


Tule rakentamaan tulevaisuuttasi Arktaan

HAE MEILLE KESÄTÖIHIN 1.4. mennessä

Rekrybanneri_sisältö

Haemme tiimiimme innostuneita tulevaisuuden rakentajia. Tavoitteemme on tarjota sinulle haastavia ja mielekkäitä työtehtäviä sekä vastuuta ja vapautta toteuttaa ammattitaitoasi ja urapolkuasi. Tarjoamme sinulle oppia, mahdollisuuden kehittyä ja kokeneiden innovatiivisten tiimipelaajien tuen viihtyisässä työympäristössä.

Tee hakemuksesi lomakkeella, johon sinun tulee liittää vapaamuotoinen hakemuksesi ja CV

Tee hakemus

Lähetä hakemuksesi 1.4.2019 mennessä.


eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 14:58:14
Script start
Timing: Apr 22 2019 14:58:14
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 14:58:14
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:58:14
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:58:14
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 14:58:14
Script end

Main resources:

Total runtime0.0217 sec
Peak memory usage5,632.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0059 1,328.9531653.8359
Module start 'content' 0.00590.0084 1,982.78912,177.4609
Module end 'content' 0.01430.0073 4,160.2500836.3984
Script end 0.0216  4,996.6484 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.003315.1219250.0001
Mysql Total
Database connection0.00031.613410.0003
Mysqli_queries0.00156.815350.0003
Looping result0.00010.460550.0000
TS translator
TS init0.00073.074120.0003
TS cache load0.00041.760720.0002
TS context load0.00020.940820.0001
Template Total0.008840.320.0044
Template load0.00198.855120.0010
Template processing0.006831.337420.0034
Override
Cache load0.00135.849220.0006
states
state_identifier_array0.00062.904810.0006
General
dbfile0.00031.3310110.0000
String conversion0.00000.092320.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs