Referenssit

Teollisuustilat

refe: SIM
SIM Finland Oy, Ylöjärvi

Tehdas- ja toimitilojen suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

refe: Sukkamestarit
Sukkamestarit Oy, Ylöjärvi

Sukkatehdas, tehdashallit 1, 2 ja 3, suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

Kiinteistö Oy Teivonpuisto, Ylöjärvi

Teollisuuskiinteistön suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

refe: työvoimatoimisto
Ylöjärven Työvoimatoimisto, Ylöjärvi

Toimistotalon suunnittelu ja perustajaurakointi.

refe: Riikonen
Riikonen Group, Ylöjärvi

Tampereen Konepajat, tehtaan ja toimitilojen suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

JSR Metalli Oy, Ylöjärvi

Toimitilojen suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

Rotex Oy/Atlas Copco, Tampere

Teollisuushallin laajennuksen suunnittelu ja projektinjohtourakointi sekä toimiston laajennuksen rakentaminen.

Startax, Lempäälä

Tehdas- ja toimitilojen suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

Logistep Logistiikkakeskus, Tuusula

Tuotantotilojen suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

Tampereen Kumi-Aitta Oy, Tuusula

Tuusulan toimitilojen suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

Dynaset Oy, Ylöjärvi

Teollisuustilan suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

Muoviserres Oy, Kauhajoki

Teollisuusrakennuksen muutoksen ja laajennuksen suunnittelu.

Boxia Oy, Ylöjärvi

Teollisuuskiinteistön suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

Pilkington Lamino Oy, Ylöjärvi ja Tampere

Hallit 4, 5, 6 ja 7. Suunnittelu ja projektinjohtourakointi.

Sulje

Liiketilat

Refe: Tokmanni
Tokmanni (Vapaa Valinta/Notex-Yhtiöt Oy), Ylöjärvi

Rakennesuunnittelu ja urakointi.

refe: Lidl
Lidl Suomi Ky, Ylöjärvi

Kokonaisurakka.

refe: Liikekulmat
Kiinteistö Oy Ylöjärven Liikekulmat liikekeskus 1 ja 2 vaiheet

Perustajaurakointi.

Sulje

Liikuntatilat

refe: Jäähalli
Ylöjärven 2-kaukaloinen jäähalli, Ylöjärvi

Perustajaurakointi

Ylöj
refe: Liikuntakeskus
ärven Liikuntakeskus, Ylöjärvi

Perustajaurakointi.

Sulje

Asuntotuotanto

Ylöjärven vanhusten ryhmäkoti, Ylöjärvi

Kokonaisvastuu-urakointi

As. Oy Ylöjärven Iltarusko

Vanhusten palvelutalon perustajaurakointi.

Aurinkoterassit

As. Oy Tampereen Kaukajärven Aurinkoterassit

Yhdeksän erillistalon omistusasuntojen perustajaurakointi.

Pappilanniitty
As. Oy Tampereen Pappilanniitty

12 paritalon omistusasuntojen perustajaurakointi.

Sulje

eZ debug

Clear cache:

Quick settings:

Timing: Apr 22 2019 14:56:10
Script start
Timing: Apr 22 2019 14:56:10
Module start 'content'
Timing: Apr 22 2019 14:56:10
Module end 'content'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:56:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'Import management'
Debug: ezpI18n::translateText Apr 22 2019 14:56:10
Missing translation for message in context: 'kernel/navigationpart' with comment: 'Navigation part'. The untranslated message is: 'eZ Tags'
Timing: Apr 22 2019 14:56:10
Script end

Main resources:

Total runtime0.0681 sec
Peak memory usage6,400.0000 KB
Database Queries5

Timing points:

CheckpointStart (sec)Duration (sec)Memory at start (KB)Memory used (KB)
Script start 0.00000.0059 1,329.3281653.6797
Module start 'content' 0.00600.0451 1,983.00783,330.3750
Module end 'content' 0.05110.0169 5,313.3828847.0938
Script end 0.0680  6,160.4766 

Time accumulators:

 Accumulator Duration (sec) Duration (%) Count Average (sec)
Ini load
Load cache0.00334.8500250.0001
Mysql Total
Database connection0.00050.677410.0005
Mysqli_queries0.00172.495650.0003
Looping result0.00010.139150.0000
TS translator
TS init0.00071.036120.0004
TS cache load0.00040.587720.0002
TS context load0.00020.298420.0001
Template Total0.018727.520.0094
Template load0.00162.331320.0008
Template processing0.017125.059720.0085
Override
Cache load0.00101.505720.0005
states
state_identifier_array0.00060.912410.0006
General
dbfile0.016624.3799110.0015
String conversion0.00000.022120.0000
Note: percentages do not add up to 100% because some accumulators overlap

Templates used to render the page:

UsageRequested templateTemplateTemplate loadedEditOverride
1pagelayout.tpl<No override>extension/avenisez/design/arkta/templates/pagelayout.tplEdit templateOverride template
1setup/debug_toolbar.tpl<No override>design/standard/templates/setup/debug_toolbar.tplEdit templateOverride template
 Number of times templates used: 2
 Number of unique templates used: 2

Time used to render debug report: 0.0003 secs